June 2007 Entries etiketi ile ilgili girdiler...

Ofiste geçen hafta çekilmiş bir resmim. Masamda kaç tane bilgisayar olduğunu tahmin edecek var mı? Monitörlerdeki aynı görüntüler sizi şaşırtmasın...

Gürkan

Resmin büyüğü için üstüne tıklayın.

Epeydir blogumu ihmal ediyorum ve okuyucularımdan haklı olarak bir kaç eleştiri aldım. Aile olarak hayatımızın öncelikleri biraz değişti. Mali yıl sonu gelidiği için işler de yoğunlaştı.

Şu aralar öyle meşguliz ki, üstüne üstlük bir de hasta oldum ve iki gün yataktan çıkamadım. Uzay'da hasta oldu. Neyseki düzelme aşamasına girdik. İşyerinde de kontratım yenilenecek ve bu işin koşturması zaten başlı başına bir yük. Ve bu kadar işin arasında birde Türkiye tatilimiz var.

Evet sevgili okurlar, 5 yıl aradan sonra anavatan Türkiye'ye tatile gelmeye karar verdik. Nihayet planlar yapıldı, biletler alındı, iş yerindeki görevler ayarlandı ve 1 aylık bir tatile hak kazandık. 5 senedir resmi tatiller dışında tatil yapamadığımız göz önüne alınırsa bu bizim için bir bonus olacak. 6 Temmuz ile 25 Temmuz tarihleri arasında Türkiye'de olacağız. Uzun zamandır görmediğimiz aile çevremizi ve arkadaşlarımızı görme imkanımız olacak. Tabii özlediğimiz Taksim ve Ortaköy gibi yerleri de göreceğiz.

Halledilecek işlerin arasında siz sevgili okurlara da biraz zaman ayırmak ve tanışmak amaçlı bir şeyler yapmayı planlıyorum. Genel olarak İstanbul'da olacağım sanırım ve Beşiktaş, Taksim yada Ortaköy'de bir yerlerde buluşup bir şeyler içebiliriz. Önerilerinizi bekliyorum.

AramaHakkımda

Merhaba, ben Gürkan Yeniçeri. 10 yılı aşkın süredir özel sektör ve hükümet iştiraklerinde yazılım mühendisliği yapıyorum. Bu sitede 2005 Mart ayından beri genelde yazılım mühendisliği ve hobilerim hakkında yazmaktayım. Profesyonel iş geçmişim hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki Linkedin.com linkinden alabilirsiniz.
Gürkan Yeniçeri'nin profilini görmek için tıklayın

Kontak

Soru sormak veya öneride bulunmak isterseniz buradaki kontak formunu kullanın. Mesajlarınıza en kısa zaman içinde cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca Windows Live Messenger kullanarak gyeniceri {AT} hotmail {DOT} com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Eğer İngilizce blogumu okumak isterseniz buraya buyrun.
Blogumu RSS Bandit gibi bir RSS okuyucusu ile de takip etmek için kullanın.
Ayrıca aşağıdaki linklerden hakkımda ayrıtılı bilgi alabilirsiniz.
Twitter
Friendfeed
Facebook

RSS 2.0

Reklamlar


Vezir

Vezir Proje Danışmanı
Sitede birde Vezir isminde wikimiz var. Bu wikiyi yazmayı düşündüğüm bir kitap için oluşturmuştum daha sonra herkese açmaya karar verdim. Vezir yazılım firması kurmak isteyenlere tavsiyeler vermek için hazırlandı. Ayrıca UML ve Modül Tabanlı Geliştirme hakkında da bilgiler mevcut. Vakit buldukça yeni eklemeler yapıyorum. Değişikliklerden haberdar olmak için RSS çıktısına üye olabilirsiniz.

Tag Bulutu

Tüm taglar...
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from gurkanyeniceri. Make your own badge here.
Bu blogda 265 yazı ve 509 yorum var. Diğer sitelerden 26 adet link gelmiş.

Reklamlar