September 2007 Entries etiketi ile ilgili girdiler...

Subtext 1.9.6 sürümüne yükselttim blogumu fakat bazı sorunlar vardı. En son yorum atarken hata mesajı alıyordunuz fakat sanırım problem kullandığım temalardaymış. Temaları yeniden elden geçirince sorun düzeldi.

Artık dilediğiniz gibi yorum atabilirsiniz.

Forum için ise çalışmalar devam ediyor yakında forumları işleme koyacağım.

Türkiye'de internet bağlantısının durumu gözler önünde ama o kadar da kötü değil sanırım. Yani hapiniz benden daha iyi internete sahipsiniz. Linkteki ülkelere göre internet erişim hızları tablosuna bir göz atın isterseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Ya Kuzey Kore ne yapsın. Adamların internet hakkı bile yok sadece bir intranet var. Belli bilgiler bu intranete kopyalanıyor ve sadece akademik kişilere ulaşım izni veriliyor. En azından spam dertleri yoktur.

Ne diyeyim, beterin beteri vardır diye boşuna dememişler.

AramaHakkımda

Merhaba, ben Gürkan Yeniçeri. 10 yılı aşkın süredir özel sektör ve hükümet iştiraklerinde yazılım mühendisliği yapıyorum. Bu sitede 2005 Mart ayından beri genelde yazılım mühendisliği ve hobilerim hakkında yazmaktayım. Profesyonel iş geçmişim hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki Linkedin.com linkinden alabilirsiniz.
Gürkan Yeniçeri'nin profilini görmek için tıklayın

Kontak

Soru sormak veya öneride bulunmak isterseniz buradaki kontak formunu kullanın. Mesajlarınıza en kısa zaman içinde cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca Windows Live Messenger kullanarak gyeniceri {AT} hotmail {DOT} com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Eğer İngilizce blogumu okumak isterseniz buraya buyrun.
Blogumu RSS Bandit gibi bir RSS okuyucusu ile de takip etmek için kullanın.
Ayrıca aşağıdaki linklerden hakkımda ayrıtılı bilgi alabilirsiniz.
Twitter
Friendfeed
Facebook

RSS 2.0

Reklamlar


Vezir

Vezir Proje Danışmanı
Sitede birde Vezir isminde wikimiz var. Bu wikiyi yazmayı düşündüğüm bir kitap için oluşturmuştum daha sonra herkese açmaya karar verdim. Vezir yazılım firması kurmak isteyenlere tavsiyeler vermek için hazırlandı. Ayrıca UML ve Modül Tabanlı Geliştirme hakkında da bilgiler mevcut. Vakit buldukça yeni eklemeler yapıyorum. Değişikliklerden haberdar olmak için RSS çıktısına üye olabilirsiniz.

Tag Bulutu

Tüm taglar...
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from gurkanyeniceri. Make your own badge here.
Bu blogda 265 yazı ve 509 yorum var. Diğer sitelerden 26 adet link gelmiş.

Reklamlar