Sevgili okuyucular, epey bir düşünüp taşınıp birazda kaşındıktan sonra forumları açmaya karar verdik. http://forum.analystdeveloper.com/ adresinden erişebilir, üye olabilir, ve içini dökebilirsin. Bu forumu yönlendirmek senin elinde. Paylaşacaklarınla ve öğreneceklerinle bu forumun hayat akışına katkıda bulunmak istemez misin? Ayrıca kendi blogunda forumumuzun duyurusunu da yaparsan minnettar olacağım. Daha çok insanın duyması daha çok paylaşım demektir değil mi?

GoDaddy sağolsun YetAnotherForum uygulmasını kolayca kurulacak biçimde sunmuşlar. Bana da ufak tefek ayarlarını yapmak kaldı. Hadi buyrun foumlarımıza ve bir çayımızı için. Ben bir kaç genel konuyu oluşturdum, sizin de katkılarınızı bekliyorum.

Yanlız dikkat etmemiz gereken bir konu forumlara koyduğumuz içeriğin doğru bir biçimde referans edilmesi ve alıntıların kaynaklarının belirtilmesidir. Bu açıda copy/paste ederken mümkün olan en yüksek hassasiyeti göstermeniz ve yiğide hakkını vermenizdir.

Herkese kolay gelsin.

Not: Henüz hiç bir konuda bir girdi yok. İlk olmak istemez misiniz?

Reklamlar


Bu girdiye atılan yorumlar:

No comments posted yet.

Yorumunuzu buradan giriniz

Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanacaktır

*


*


 (Görüntülenmeyecek)


 (İsminizde link olarak görüntülenecek)


*
Bold Italic Underline Blockquote Hyperlink Hyperlink

 

Please add 3 and 5 and type the answer here:

Yorum Önizleme:

 

AramaHakkımda

Merhaba, ben Gürkan Yeniçeri. 10 yılı aşkın süredir özel sektör ve hükümet iştiraklerinde yazılım mühendisliği yapıyorum. Bu sitede 2005 Mart ayından beri genelde yazılım mühendisliği ve hobilerim hakkında yazmaktayım. Profesyonel iş geçmişim hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki Linkedin.com linkinden alabilirsiniz.
Gürkan Yeniçeri'nin profilini görmek için tıklayın

Kontak

Soru sormak veya öneride bulunmak isterseniz buradaki kontak formunu kullanın. Mesajlarınıza en kısa zaman içinde cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca Windows Live Messenger kullanarak gyeniceri {AT} hotmail {DOT} com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Eğer İngilizce blogumu okumak isterseniz buraya buyrun.
Blogumu RSS Bandit gibi bir RSS okuyucusu ile de takip etmek için kullanın.
Ayrıca aşağıdaki linklerden hakkımda ayrıtılı bilgi alabilirsiniz.
Twitter
Friendfeed
Facebook

RSS 2.0

Reklamlar


Vezir

Vezir Proje Danışmanı
Sitede birde Vezir isminde wikimiz var. Bu wikiyi yazmayı düşündüğüm bir kitap için oluşturmuştum daha sonra herkese açmaya karar verdim. Vezir yazılım firması kurmak isteyenlere tavsiyeler vermek için hazırlandı. Ayrıca UML ve Modül Tabanlı Geliştirme hakkında da bilgiler mevcut. Vakit buldukça yeni eklemeler yapıyorum. Değişikliklerden haberdar olmak için RSS çıktısına üye olabilirsiniz.

Tag Bulutu

Tüm taglar...
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from gurkanyeniceri. Make your own badge here.
Bu blogda 265 yazı ve 509 yorum var. Diğer sitelerden 26 adet link gelmiş.

Reklamlar